PODZIEL SIĘ SWOJĄ ENERGIĄ NA 3. ŚFN #3 (dr hab. Edyta Sierka)
Podczas ŚFN czekamy właśnie na Ciebie!
17.10.2018
Zobacz film
PODZIEL SIĘ WIEDZĄ NA 3. ŚFN! #2 (Wiktor Niedzicki)
Czekamy właśnie na Ciebie podczas ŚFN 2019!
16.10.2018
Zobacz film
PODZIEL SIĘ WIEDZĄ NA 3. ŚFN! #1 (prof. Ryszard Koziołek)
Czekamy właśnie na Ciebie podczas ŚFN 2019!
Targi Pracy i Kariery
Październik i rok akademicki nieodwołalnie stał się faktem, dlatego Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego, zorganizowało Szybki Szpil, Gibka Gra - Mobilne Targi Kariery, czyli wydarzenie inaugurujące targi pracy.
Zobacz film
AZS Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach - dołącz do nas!
Jesteś pasjonatem sportu? Zapraszamy do AZS UŚ!
Spotkanie robocze koordynatorów uczelni przed 3. ŚFN
Przygotowania do 3. ŚFN 2019 trwają, zapraszamy na krótki materiał ze spotkania koordynatorów uczelni.
Inauguracja LI roku akademickiego na Uniwersytecie Śląskim
W poniedziałek 1 października 2018 roku Uniwersytet Śląski zainaugurował pięćdziesiąty pierwszy rok akademicki. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia!
Zobacz film
„Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików”
W Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych w Chorzowie odbyła się IV ogólnopolska konferencja studentów i doktorantów pt. „Pomiędzy naukami – zjazd fizyków i chemików”.
18.09.2018
Briefing prasowy Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki
Na początku września na kampusie Uniwersytetu Śląskiego odbył się briefing prasowy Ministra Sportu i Turystyki - Witolda Bańki. Spotkanie miało na celu poinformowanie społeczności, o planach modernizacyjnych obiektów sportowych Uniwersytetu.
Inauguracja X LO im I.J. Paderewskiego w Katowicach
3. września w poniedziałek odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego X LO im. I. J. Paderewskiego w Katowicach, na której zostało podpisane kolejne porozumienie trójstronne pomiędzy X Liceum Ogólnokształcącym, Uniwersytetem Śląskim oraz Miastem Katowice, dzięki któremu zostanie utworzona nowatorska klasa językową z j. chińskim!
10.09.2018
Co nowego na ŚFN?
Już w styczniu, odbędzie się 3. edycja Śląskiego Festiwalu Nauki w Katowicach. Co nowego będzie można zobaczyć w tym roku? Zapraszamy do oglądania!
Konferencja prasowa 3. Śląskiego Festiwalu Nauki
Podczas konfernecji prasowej, która odbyła się 30. lipca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, organizatorzy Śląskiego Festiwalu Nauk 2019, podpisali porozumienie wspólpracy przy trzeciej edycji imprezy.
Wyróżnienia JM Rektora UŚ
Wyróżniający się studenci, doktoranci oraz słuchacze Uniwersytetu Śląskiego uhonorowani zostali podczas tegorocznej gali wręczenia wyróżnień JM Rektora UŚ. W trakcie uroczystości, która odbyła się 21 czerwca 2018 r. w Kinoteatrze Rialto, ogłoszono również wyniku plebiscytu na Studenta i Doktoranta Roku.
05.07.2018