Zobacz Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką!

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka to wspólny projekt Uniwersytetu Śląskiego i Uniwerstytetu Ekonomicznego. Budynek z elewacją z charakterystycznego rudego piaskowca jest już gotowy. Zobacz co oferuje nowa biblioteka.

 

Wycieczka po CINiBA

mp4:material/us_ouczelni/ciniba/ciniba_pawelec_3.mp4material/us_ouczelni/ciniba/ciniba_pawelec_3.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2011/10/zobacz_nowa_biblioteke100

Po gmachu Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej oprowadza nas prof. Dariusz Pawelec, dyrektor CINiBA. Zobacz jak będzie wyglądała jedna z najnowocześniejszych bibliotek w kraju. (Zamieść materiał na swojej stronie)


Dzień otwarty CINiBA

mp4:material/us_wydarzenia/2012-05-16_bibliotekarze_dzien_otwarty_ciniba/bibliotekarze_ciniba.mp4material/us_wydarzenia/2012-05-16_bibliotekarze_dzien_otwarty_ciniba/bibliotekarze_ciniba.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2012/05/dzien_otwarty_ciniba343

8 maja z okazji dnia bibliotekarza w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademicka zorganizowano dzień otwarty, w trakcie którego można było oglądać pomieszczenia nowej biblioteki. Ekipa UŚ TV najpierw przepytała bibliotekarzy o ich pracę, a później sprawdziła jak przebiegają prace w CINiBA. (Zamieść materiał na swojej stronie)