Ostatnie wiadomości
Strefa Esport Point na Śląskim Festiwalu Nauki Katowice 2019
Wszystkich fanów rozgrywek komputerowych zapraszamy do Strefy Esport Point podczas 3. Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice, gdzie na uczestników czeka wiele atrakcji ze świata esportu!
Zobacz film
Konferencja pt. "Konstytucja biznesu - nowe doświadczenia"
27 listopada na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbyła się konferencja pt. „Konstytucja Biznesu – nowe doświadczenie”, która była okazją do przeanalizowania nowych regulacji w zakresie podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej.
Zobacz film
Christopher Todd - seminarium "Dziś i Jutro"
20 listopada 2018 r.  w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, odbyło się seminarium pt. „Perspektywy dynamicznego rozwoju województwa śląskiego. Dziś i jutro” dedykowane jednostkom samorządu terytorialnego województwa śląskiego.
Sekcja AZS E-sport UŚ
E-sport na Uniwersytecie Śląskim!
Uniwersytet Śląski w Katowicach - Dla klimatu!
Dr Sławomir Sułowicz- mikrobiolog - Uniwersytet Śląski w Katowicach.
Uniwersytet Śląski w Katowicach - Dla klimatu!
Dr hab. Agnieszka Babczyńska- ekofizjolog- Uniwersytet Śląski w Katowicach.
Uniwersytet Śląski w Katowicach - Dla klimatu!
Prof. UŚ. dr hab. Piotr Skubała - biolog, ekolog - Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Polecane materiały
Co nowego na ŚFN?
Już w styczniu, odbędzie się 3. edycja Śląskiego Festiwalu Nauki w Katowicach. Co nowego będzie można zobaczyć w tym roku? Zapraszamy do oglądania!
50 lat Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
W roku akademickim 2017/18 nasz uniwersytet obchodzi swoje pięćdziesięciolecie!
Zobacz film
Uniwersytet Śląski czyta! #1 (prof. Ryszard Koziołek)
Uniwersytet Śląski w Katowicach czyta! Zobaczcie jaką książkę wybrał prof. dr hab. Ryszard Koziołek i dlaczego zachęca do zapoznania się z przedstawioną lekturą :)
17.01.2018
Czy nauka może nas uratować?" - debata podczas ŚFN 2017
Pierwszy dzień Śląskiego Festiwalu Nauki 2017 upłynął pod hasłem "Science on Stage". Oprócz występów artystycznych, w Teatrze Śląskim odbyła się też debata o przyszłości nauki, w której udział wzięli prof. Ewa Bartnik, prof. Tadeusz Sławek, prof. Krzysztof Meissner oraz prof. Bogdan Dembiński. Całość została zarejestrowana przez kamery UŚTV - zapraszamy do oglądania!
08.01.2018
Zobacz film
Wywiad z Magdaleną Janoszką (Frele)

Jako pierwsze w Polsce tworzą covery w gwarze śląskiej! Frele to trio stworzone przez Martę Skibę, Marcelinę Bednarską i Magdalenę Janoszkę. Nasza redaktorka, porozmawiała z Magdaleną o sukcesie „gryfnych frelek”, inspiracji i o tym, czy dziewczyny rzeczywiście lubią dialekt śląski.

03.01.2018
Zobacz film
Śląski Festiwal Nauki 2017 - Podsumowanie!
Zapraszamy do oglądania materiału podsumowującego Śląski Festiwal Nauki 2017!
Zobacz film
Uniwersytet Trzeciego Wieku - i życie nabiera barw!
Uniwersytet Trzeciego Wieku to miejsce gdzie znajdziesz przyjaciół i będziesz mógł dać upust swojej energii! UTW I ŻYCIE NABIERA BARW!
Patronat
#1#2#3#4#5