ŚMCEBI włączyło się w obchody Chorzowskiego Święta Miasta

Inauguracja rekrutacji na studia w roku akademickim 2017/2018

ląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych zainaugurowało rekrutację na studia w roku akademickim 2017/2018. Odbyły się liczne atrakcje dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych w związku z obchodami chorzowskiego święta miasta. W mobilnym punkcie rekrutacyjnym Uniwersytetu Śląskiego kandydaci na studia mogli nie tylko zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, lecz również zarejestrować się w systemie IRK.
Do zobaczenia na Uniwersytecie Ślaskim! :)

 

mp4:material/us_wydarzenia/2017-06-08_Inauguracja_Cebi/rekrutacja_us+cebi.mp4material/us_wydarzenia/2017-06-08_Inauguracja_Cebi/rekrutacja_us+cebi.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/06/smcebi-wlaczylo-sie-w-obchody-chorzowskiego-swieta-miasta1283

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

YouTube

Zobacz również

opublikowano 8 października 2017
UŚ › Wydarzenia

Uroczysta inauguracja roku akademickiego

50 lat za nami!

Transmisja jubileuszowej 50. inaugurację roku akademickiego W poniedziałek 9 października 2017 roku Uniwersytet Śląski zainauguruje pięćdziesiąty rok akademicki. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.00 w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (plac Wojciecha Kilara 1). JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego oraz Senat Uniwersytetu Śląskiego zapraszają do udziału w inauguracji. czytaj dalej »

opublikowano 25 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Wyróżnienia JM Rektora

Dla najlepszych studentów i doktorantów rozdane

7 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla najlepszych studentów i doktorantów, a także rozstrzygnięcie plebiscytu na Studenta/Doktoranta Roku, który wygrała Joanna Zwierzyńska z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. czytaj dalej »

opublikowano 19 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Ławka Uniwersytetu Śląskiego w Parku Śląskim

"Naturalnie - Uniwersytet Śląski!"

Park Śląski to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Władze Parku Śląskiego zorganizowały akcję "Przygarnij ławkę ", w której wziął udział Uniwersytet Śląski w Katowicach! czytaj dalej »