ŚMCEBI włączyło się w obchody Chorzowskiego Święta Miasta

Inauguracja rekrutacji na studia w roku akademickim 2017/2018

ląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych zainaugurowało rekrutację na studia w roku akademickim 2017/2018. Odbyły się liczne atrakcje dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych w związku z obchodami chorzowskiego święta miasta. W mobilnym punkcie rekrutacyjnym Uniwersytetu Śląskiego kandydaci na studia mogli nie tylko zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, lecz również zarejestrować się w systemie IRK.
Do zobaczenia na Uniwersytecie Ślaskim! :)

 

mp4:material/us_wydarzenia/2017-06-08_Inauguracja_Cebi/rekrutacja_us+cebi.mp4material/us_wydarzenia/2017-06-08_Inauguracja_Cebi/rekrutacja_us+cebi.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/06/smcebi-wlaczylo-sie-w-obchody-chorzowskiego-swieta-miasta1283

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

YouTube

Zobacz również

opublikowano 25 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Wyróżnienia JM Rektora

Dla najlepszych studentów i doktorantów rozdane

7 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla najlepszych studentów i doktorantów, a także rozstrzygnięcie plebiscytu na Studenta/Doktoranta Roku, który wygrała Joanna Zwierzyńska z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. czytaj dalej »

opublikowano 19 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Ławka Uniwersytetu Śląskiego w Parku Śląskim

"Naturalnie - Uniwersytet Śląski!"

Park Śląski to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Władze Parku Śląskiego zorganizowały akcję "Przygarnij ławkę ", w której wziął udział Uniwersytet Śląski w Katowicach! czytaj dalej »

opublikowano 7 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Egzaminacyjny stres - jak sobie z nim radzić?

Poprawki...dopiero po wakacjach ;)

Większość studentów sesję ma już za sobą. Jednak są też tacy, którzy egzaminy będą zdawać także we wrześniu. To podwójny stres, z którym trzeba się uporać. Jak to zrobić? Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału, w którym dowiecie się jak pokonać stres towarzyszący egzaminom. czytaj dalej »