VI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek

Najważniejszy konkurs dla dziennikarzy na Śląsku!

21 kwietnia na scenie w Malarni Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród w VI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek. Tematyka publikacji tradycyjnie dotyczyła Śląska, a nagradzane prace musiały odznaczać się wysokim poziomem dziennikarskiego rzemiosła. Zobaczcie kto został laureatem tegorocznej edycji.

 

mp4:material/us_wydarzenia/2017-05-12_konkurs_bochenek/Bochenek_gala.mp4material/us_wydarzenia/2017-05-12_konkurs_bochenek/Bochenek_gala.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/05/vi-ogolnopolskim-konkursie-dziennikarskim-im-krystyny-bochenek1281

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

Youtube:

Zobacz również

opublikowano 11 maja 2017
UŚ › Wydarzenia

Spotkania Ministra Jarosława Gowina z Rektorami

Debata o reformie

10 maja na Uniwersytecie Śląskim odbyło się spotkanie na którym Minister Jarosław Gowin rozmawiał z Rektorami śląskich Uniwersytetów i Szkół Wyższych o reformie szkolnictwa wyższego. czytaj dalej »

opublikowano 20 kwietnia 2017
UŚ › Wydarzenia

Latająca ULKA - inauguracja!

Nie próbujemy Was zrobić w balona!

Uniwersytet Śląski, zakupił pierwszy w Polsce uniwersytecki balon, który posłuży jako mobilna stacja meteorologiczna, badająca jakość powietrza na Śląsku. czytaj dalej »

opublikowano 16 kwietnia 2017
UŚ › Wydarzenia

Bez komentarza: Jarmark Wielkanocny

Przygotowania do Wielkiej Nocy oczami naszej redaktorki Pauliny Kozioł​. Zapraszamy do obejrzenia naszego krótkiego materiału! czytaj dalej »