Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, maj 2017

Pierwsze majowe Informacje UŚ TV

W pierwszych majowych Informacjach zapraszamy na spotkanie dotyczące kuchni w języku i kulturze- dawniej i dziś. Na WPiA, którego gościem będzie prof. Andrzej Zoll oraz na WNS, który proponuje konferencję o bezpieczeństwie w pierwszej i drugiej dekadzie XXI wieku w wymiarze narodowym a także międzynarodowym. Zapraszamy także do Cieszyna na Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, powiemy też o sukcesie serii dokumentalnej „Filmowa encyklopedia powstań śląskich" realizowanej przez doktorantów WNS i WRiTV i propozycji Studenckiej Strefy Aktywności a także o Nocy Muzeów.

 

mp4:material/us_wiadomosci/Informacje_USTV/2017-05-09_Informacje_maj1/informacjemaj1.mp4material/us_wiadomosci/Informacje_USTV/2017-05-09_Informacje_maj1/informacjemaj1.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/05/informacje-us-tv-wydanie-pierwsze-maj-20171278

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

 YouTube

Zobacz również

opublikowano 10 października 2017
UŚ › Wiadomości

Dni adaptacyjne dla pierwszorocznych

Witamy na UŚ!

Jak co roku studenci pierwszego roku mogą liczyć na pomoc naszych pracowników! Podczas dni adaptacyjnych mogli dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze dotyczącego studiów. czytaj dalej »

opublikowano 26 czerwca 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, czerwiec 2017

Ostatnie Informacje UŚ TV przed wakacyjną przerwą

Wszystko co najważniejsze na UŚ w Informacjach! czytaj dalej »

opublikowano 3 kwietnia 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, kwiecień 2017

Pierwsze kwietniowe Informacje UŚ TV przed Wami! czytaj dalej »