Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, maj 2017

Pierwsze majowe Informacje UŚ TV

W pierwszych majowych Informacjach zapraszamy na spotkanie dotyczące kuchni w języku i kulturze- dawniej i dziś. Na WPiA, którego gościem będzie prof. Andrzej Zoll oraz na WNS, który proponuje konferencję o bezpieczeństwie w pierwszej i drugiej dekadzie XXI wieku w wymiarze narodowym a także międzynarodowym. Zapraszamy także do Cieszyna na Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, powiemy też o sukcesie serii dokumentalnej „Filmowa encyklopedia powstań śląskich" realizowanej przez doktorantów WNS i WRiTV i propozycji Studenckiej Strefy Aktywności a także o Nocy Muzeów.

 

mp4:material/us_wiadomosci/Informacje_USTV/2017-05-09_Informacje_maj1/informacjemaj1.mp4material/us_wiadomosci/Informacje_USTV/2017-05-09_Informacje_maj1/informacjemaj1.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/05/informacje-us-tv-wydanie-pierwsze-maj-20171278

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

 YouTube

Zobacz również

opublikowano 26 czerwca 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, czerwiec 2017

Ostatnie Informacje UŚ TV przed wakacyjną przerwą

Wszystko co najważniejsze na UŚ w Informacjach! czytaj dalej »

opublikowano 3 kwietnia 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, kwiecień 2017

Pierwsze kwietniowe Informacje UŚ TV przed Wami! czytaj dalej »

opublikowano 31 października 2016
UŚ › Wiadomości

Kolejne Informacje UŚ TV

Zapraszamy na ostatnie październikowe wydanie Informacji UŚ TV

Jacek Wolnarek zaprasza na ostatnie wydanie Wiadomości UŚ TV, w których między innymi o jesiennych spotkaniach z astronomią, cyklu "Wystartuj karierę" czy o naborze do Akademii "Start and Up". czytaj dalej »