I Międzynarodowe Triennale Grafiki – Cieszyn 2017

Międzynarodowy konkurs dzięki studentce!

Triennale w Cieszynie odbyło się pod tytułem „W poszukiwaniu niemożliwego”. Konkurs, był adresowany jest do studentów uczelni publicznych oraz niepublicznych, uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, osób działających w ośrodkach kultury oraz członków stowarzyszeń artystycznych w Polsce i za granicą, obejmuje szeroko rozumianą grafikę (grafika tradycyjna i z wykorzystaniem grafiki cyfrowej). Dzięki jednej studence konkurs, który miał być tylko mały przedsięwzięciem stał się międzynarodowym wydarzeniem.

 

 

mp4:material/us_wydarzenia/2017-06-19_triennale_cieszyn/TRIENALE2.mp4material/us_wydarzenia/2017-06-19_triennale_cieszyn/TRIENALE2.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/05/i-miedzynarodowe-triennale-grafiki-cieszyn-20171288

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

YouTube:

 

Zobacz również

opublikowano 8 października 2017
UŚ › Wydarzenia

Uroczysta inauguracja roku akademickiego

50 lat za nami!

Transmisja jubileuszowej 50. inaugurację roku akademickiego W poniedziałek 9 października 2017 roku Uniwersytet Śląski zainauguruje pięćdziesiąty rok akademicki. Uroczystość rozpocznie się o godz. 11.00 w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach (plac Wojciecha Kilara 1). JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego oraz Senat Uniwersytetu Śląskiego zapraszają do udziału w inauguracji. czytaj dalej »

opublikowano 25 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Wyróżnienia JM Rektora

Dla najlepszych studentów i doktorantów rozdane

7 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla najlepszych studentów i doktorantów, a także rozstrzygnięcie plebiscytu na Studenta/Doktoranta Roku, który wygrała Joanna Zwierzyńska z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. czytaj dalej »

opublikowano 19 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Ławka Uniwersytetu Śląskiego w Parku Śląskim

"Naturalnie - Uniwersytet Śląski!"

Park Śląski to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Władze Parku Śląskiego zorganizowały akcję "Przygarnij ławkę ", w której wziął udział Uniwersytet Śląski w Katowicach! czytaj dalej »