XIX Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2017

XIX Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2017 były okazja do przedstawienia aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów wystawców z młodzieżą. Każda kolejna edycja Targów cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko młodych ludzi, którzy w ciągu trzech dni targowych odwiedzają licznie wystawców. W tej edycji zapewniony był bezpłatny wstęp na Targi dla wszystkich odwiedzającym.

mp4:ftp/TUTAJ_WRZUCAJ_OD_07.02_2017!/Targi_Edukacyjne5.mp4ftp/TUTAJ_WRZUCAJ_OD_07.02_2017!/Targi_Edukacyjne5.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/03/xix-ogolnopolskie-targi-edukacja-20171270

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

YouTube

 Zobacz również

opublikowano 12 maja 2017
UŚ › Wydarzenia

VI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek

Najważniejszy konkurs dla dziennikarzy na Śląsku!

21 kwietnia na scenie w Malarni Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród w VI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek. czytaj dalej »

opublikowano 11 maja 2017
UŚ › Wydarzenia

Spotkania Ministra Jarosława Gowina z Rektorami

Debata o reformie

10 maja na Uniwersytecie Śląskim odbyło się spotkanie na którym Minister Jarosław Gowin rozmawiał z Rektorami śląskich Uniwersytetów i Szkół Wyższych o reformie szkolnictwa wyższego. czytaj dalej »

opublikowano 20 kwietnia 2017
UŚ › Wydarzenia

Latająca ULKA - inauguracja!

Nie próbujemy Was zrobić w balona!

Uniwersytet Śląski, zakupił pierwszy w Polsce uniwersytecki balon, który posłuży jako mobilna stacja meteorologiczna, badająca jakość powietrza na Śląsku. czytaj dalej »