XIX Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2017

XIX Ogólnopolskie Targi EDUKACJA 2017 były okazja do przedstawienia aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów wystawców z młodzieżą. Każda kolejna edycja Targów cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko młodych ludzi, którzy w ciągu trzech dni targowych odwiedzają licznie wystawców. W tej edycji zapewniony był bezpłatny wstęp na Targi dla wszystkich odwiedzającym.

mp4:ftp/TUTAJ_WRZUCAJ_OD_07.02_2017!/Targi_Edukacyjne5.mp4ftp/TUTAJ_WRZUCAJ_OD_07.02_2017!/Targi_Edukacyjne5.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/03/xix-ogolnopolskie-targi-edukacja-20171270