OKIEM EKSPERTA #20: Wiosna (mgr Dorian Zakrzewski)

Pierwszy dzień wiosny...

Nadeszła wiosna - według wielu najpiękniejsza pora roku :) Przyroda wokół nas zaczyna kwitnąć, dzień się wydłuża, przestrzeń nabiera kolorów... W jaki sposób wpływa to na ludzkie samopoczucie? W cyklu #OkiemEksperta na nasze pytania odpowiada mgr Dorian Zakrzewski z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ.

 

mp4:material/us_wydarzenia/2017-03-29_Wiosna/Okiem_Eksperta_wiosna.mp4material/us_wydarzenia/2017-03-29_Wiosna/Okiem_Eksperta_wiosna.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/03/okiem-eksperta-20-wiosna-mgr-dorian-zakrzewski1264

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 YouTube

Zobacz również

opublikowano 12 maja 2017
UŚ › Wydarzenia

VI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek

Najważniejszy konkurs dla dziennikarzy na Śląsku!

21 kwietnia na scenie w Malarni Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród w VI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim im. Krystyny Bochenek. czytaj dalej »

opublikowano 11 maja 2017
UŚ › Wydarzenia

Spotkania Ministra Jarosława Gowina z Rektorami

Debata o reformie

10 maja na Uniwersytecie Śląskim odbyło się spotkanie na którym Minister Jarosław Gowin rozmawiał z Rektorami śląskich Uniwersytetów i Szkół Wyższych o reformie szkolnictwa wyższego. czytaj dalej »

opublikowano 20 kwietnia 2017
UŚ › Wydarzenia

Latająca ULKA - inauguracja!

Nie próbujemy Was zrobić w balona!

Uniwersytet Śląski, zakupił pierwszy w Polsce uniwersytecki balon, który posłuży jako mobilna stacja meteorologiczna, badająca jakość powietrza na Śląsku. czytaj dalej »