OKIEM EKSPERTA #20: Wiosna (mgr Dorian Zakrzewski)

Pierwszy dzień wiosny...

Nadeszła wiosna - według wielu najpiękniejsza pora roku :) Przyroda wokół nas zaczyna kwitnąć, dzień się wydłuża, przestrzeń nabiera kolorów... W jaki sposób wpływa to na ludzkie samopoczucie? W cyklu #OkiemEksperta na nasze pytania odpowiada mgr Dorian Zakrzewski z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ.

 

mp4:material/us_wydarzenia/2017-03-29_Wiosna/Okiem_Eksperta_wiosna.mp4material/us_wydarzenia/2017-03-29_Wiosna/Okiem_Eksperta_wiosna.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2017/03/okiem-eksperta-20-wiosna-mgr-dorian-zakrzewski1264

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 YouTube

Zobacz również

opublikowano 25 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Wyróżnienia JM Rektora

Dla najlepszych studentów i doktorantów rozdane

7 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla najlepszych studentów i doktorantów, a także rozstrzygnięcie plebiscytu na Studenta/Doktoranta Roku, który wygrała Joanna Zwierzyńska z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. czytaj dalej »

opublikowano 19 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Ławka Uniwersytetu Śląskiego w Parku Śląskim

"Naturalnie - Uniwersytet Śląski!"

Park Śląski to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Władze Parku Śląskiego zorganizowały akcję "Przygarnij ławkę ", w której wziął udział Uniwersytet Śląski w Katowicach! czytaj dalej »

opublikowano 7 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Egzaminacyjny stres - jak sobie z nim radzić?

Poprawki...dopiero po wakacjach ;)

Większość studentów sesję ma już za sobą. Jednak są też tacy, którzy egzaminy będą zdawać także we wrześniu. To podwójny stres, z którym trzeba się uporać. Jak to zrobić? Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału, w którym dowiecie się jak pokonać stres towarzyszący egzaminom. czytaj dalej »