DKMS znów na UŚ

Ponad 970 tyś. zarejestrowanych potencjalnych dawców, ponad 3,5 tyś. osób podzieliło się już cząstką siebie, a ponad 7 tyś. Dni Dawcy Szpiku zostało już zorganizowanych!  W grudniu Studenci Uniwersytet Śląski w Katowicach organizują akcję rejestracji potencjalnych Dawców komórek macierzystych. Od 5 do 9 grudnia na wielu Wydziałach Uniwersytetu Śląskiego przez cały dzień będzie można zarejestrować się w bazie Dawców oraz dokonać pobrania wymazu z wewnętrznej strony policzka.  Nie bójmy się pomagać, tym bardziej, że nic nas to nie kosztuje a może uratować komuś życie… a życie naszego genetycznego bliźniaka zależy od naszego dobrego serca!  A czy Ty już pomogłeś? :) 

 

mp4:material/us_wydarzenia/2016-12-22_DKSM/DKMS2.mp4material/us_wydarzenia/2016-12-22_DKSM/DKMS2.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2016/12/dkms-pomozmy1224

(Zamieść materiał na swojej stronie)

Zobacz również

opublikowano 25 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Wyróżnienia JM Rektora

Dla najlepszych studentów i doktorantów rozdane

7 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla najlepszych studentów i doktorantów, a także rozstrzygnięcie plebiscytu na Studenta/Doktoranta Roku, który wygrała Joanna Zwierzyńska z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. czytaj dalej »

opublikowano 19 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Ławka Uniwersytetu Śląskiego w Parku Śląskim

"Naturalnie - Uniwersytet Śląski!"

Park Śląski to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Władze Parku Śląskiego zorganizowały akcję "Przygarnij ławkę ", w której wziął udział Uniwersytet Śląski w Katowicach! czytaj dalej »

opublikowano 7 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Egzaminacyjny stres - jak sobie z nim radzić?

Poprawki...dopiero po wakacjach ;)

Większość studentów sesję ma już za sobą. Jednak są też tacy, którzy egzaminy będą zdawać także we wrześniu. To podwójny stres, z którym trzeba się uporać. Jak to zrobić? Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału, w którym dowiecie się jak pokonać stres towarzyszący egzaminom. czytaj dalej »