Ligockie akademiki witają!

Katowickie domy studenta mają swój klimat!

Sosnowiec, Cieszyn, Katowice - trzy miasta studenckie mające swój niepowtarzalny klimat. Jakie są plusy mieszkania w Domu Studenta? Jak wygląda życie akademickie?

Zapraszamy Was na wspólną podróż po akademikach.

Katowicka Ligota kojarzy się przede wszystkim z akademikami Uniwersytet Śląski w Katowicach. Z naszą kamerą odwiedziliśmy zakamarki Domu Studenta - niektórzy mówią, że to wejście do piekła... udowodnimy, że wcale tak źle nie jest!

mp4:material/us_ouczelni/2015-09-07_Akademiki/akademiki_katowice.mp4material/us_ouczelni/2015-09-07_Akademiki/akademiki_katowice.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2015/09/akademiki-katowice1101