Kanapa Filmowa odc. 31

"Ida" wraca do kin, Teatroteka i francuscy bohaterowie w akcji

W programie filmy europejskie i amerykańskie, podane tak byśmy nie przesadzili z oskarowymi nominacjami. Ponadto nowy film Stevena Spielberga, czyli restart serii Indiana Jones. Czy aby na pewno? W naszym materiale także projekt Teatroteka realizowany w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. To co? Idziemy do kina?

 

mp4:material/Kultura/kanapa_filmowa/kanapa_kosmos_31.mp4material/Kultura/kanapa_filmowa/kanapa_kosmos_31.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2015/02/kanapa_311002

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

YouTube:

Zobacz również

opublikowano 9 maja 2017
UŚ › Programy

Okiem Eksperta: DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ

Święto Zjednoczonej Europy!

9 maja obchodziliśmy Dzień UE. Już 67 lat temu Robert Schuman przedstawił plan utworzenia Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali, która później przekształciła się w dzisiejszą Unię Europejską. czytaj dalej »

opublikowano 12 maja 2015
UŚ › Programy

Studencka Lista Przebojów odc. 13

Prezentujemy 13. odcinek Studenckiej Listy!

Tada! Oto odcinek 13. Studenckiej Listy Przebojów. Jak zwykle Gawi i Andrzej przedstawiają Wam top 3 ubiegłego tygodnia oraz losują Wasze propozycje. Słuchajcie ich w każdą środę o 20.00 na www.egida.us.edu.pl! czytaj dalej »

opublikowano 6 maja 2015
UŚ › Programy

Studencka Lista Przebojów odc. 12

Zapraszamy na kolejne notowanie Studenckiej Listy Przebojów!

Dziś bez ściemy i żadnych Andrew Bębenków witają się z Wami jedyny i słuszny Andrzej Bambynek i niezmiennie Marta Gawęcka. Słuchajcie nas w każdą środę o 20.00 na www.egida.us.edu.pl! czytaj dalej »