Flesz Kulturalnie Imprezowy poleca!

Zapraszamy do oglądania kolejnego odcinka Flesza

Październik i listopad przeważnie kojarzą się z deszczem, spadkiem temperatury i przeziębieniem. Śląsk oferuje jednak w tym czasie wiele gorących wydarzeń, które na pewno poprawią Wasz nastrój w szare jesienne dni. Przedstawiamy Wam niektóre z nich i liczymy, że znajdziecie coś dla siebie. Miłego oglądania!


mp4:material/Kultura/flesz_kulturalnie_imprezowy/flash8.mp4material/Kultura/flesz_kulturalnie_imprezowy/flash8.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2014/10/flesz_8908

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

YouTube

Zobacz również

opublikowano 14 lutego 2017
Kultura

Walentynki

Jak spędzamy ten dzień?

Walentynki to szczególny dzień w kalendarzu dla tych, którzy oddali serce drugiej osobie. Zapytaliśmy jak katowiczanie będą spędzać ten dzień i czy wiedzą coś o Walentynkach. czytaj dalej »

opublikowano 17 lutego 2016
Kultura

4 Design Days w katowickim MCK

W Katowicach było dizajnersko!

4 Design Days to odbywające się po raz pierwszy wydarzenie, które przyciągnęło do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach ponad 3,5 tysiąca gości biznesowych oraz 20 tysięcy zwiedzających. czytaj dalej »

opublikowano 11 czerwca 2015
Kultura

Kabaret Młodych Panów w rozmowie z UŚ TV

Komu chcą odebrać show?

Weszliśmy za kulisy juwenaliowego Kabaretonu i pogadaliśmy z chłopakami z Kabaretu Młodych Panów Posłuchajcie jak gra im się na ojczystej ziemi, jakie przywileje wynikają z bycia sławnym i komu chcą odebrać show! czytaj dalej »