KONKURS - Masz minutę!

Masz minutę aby pochwalić się swoimi wakacjami! Czekamy na Wasze nagrania, na których będziecie mogli pokazać jak bawiliście się w trakcie przerwy wakacyjnej.

Słońce, plaża, zimne napoje… a może deszcz, góry i ciepła herbata?
Nieważne co wybraliście - ważne, że… macie MINUTĘ!

NAGRODA:
Dla najlepszego filmu - gadżety uniwersyteckie oraz bluza z kolekcji odzieży akademickiej UŚ.

 


Czas trwania konkursu: 
11.07-31.08

 


Zasady: 
Swój filmik przesyłajcie nam na adres: telewizja@us.edu.pl w formacie mp4. Filmiki będziemy publikować na naszym fanpage'u. Bierzemy pod uwagę ilość lajków przy filmiku, jakość nagrania oraz pomysł! 

To co…? START!


Zobacz również

opublikowano 10 października 2014
UŚ › Filmy

O zaburzeniach osobowości

Materiał w ramach akcji "Co Nas Spina"

Zaburzenia osobowości. Czym są? Przeciętnemu Kowalskiemu trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Te schorzenie stara się nakreślić dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 3 października 2014
UŚ › Filmy

O Schizofrenii

Prezentujemy kolejne materiały w ramach akcji "Co Nas Spina?"

Schizofrenia to jedno z tych zaburzeń, które wyjątkowo wyraźnie zmieniają postrzeganie rzeczywistości przez chorego. Jak się objawia i jak sobie z nią radzić - opowiada dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 29 września 2014
UŚ › Filmy

Co Nas Spina? - o depresji

Najbardziej powszechne zaburzenie psychiczne

Depresja jest obecnie najczęściej występującym zaburzeniem psychologicznym. Według WHO co piąty z nas przy najmniej raz w życiu doświadczy epizodu depresyjnego. Zobaczcie dlaczego depresja to tak naprawdę "więzienie umysłu" oraz jak radzić sobie z objawami tej choroby. W naszym materiale psycholog Magdalena Połeć radzi także jak zachowywać się w przypadku myśli samobójczych. czytaj dalej »