Blogerki z Rybnika podbijają Warszawę

Wywiad z Ka-Vox

Karolina i Patrycja, przyjaciółki, początkujące dziennikarki… Znane na salonach i na językach wielu celebrytów. Naszej telewizji udało się porozmawiać z blogerkami Ka-Vox.

 

Podczas wywiadu studentki Uniwersytetu Śląskiego zdradziły nam receptę jak prowadzić efektywnego bloga, opowiedziały jak wygląda backstage świata celebrytów a także przedstawiły kulisy znajomości m.in. z Michałem Pirogiem i Adą Szulc. 

 

Rozmawiała Katarzyna Pilawa.

 

mp4:material/Kultura/2014-07-07_wywiad_ka-vox/kavox.mp4material/Kultura/2014-07-07_wywiad_ka-vox/kavox.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2014/07/blogerki-z-rybnika-podbijaja-warszawe862

(Zamieść materiał na swojej stronie)

YouTube:

Zobacz również

opublikowano 12 maja 2017
Kultura › Wydarzenia

Filmowe Psycho-tropy

Psychologia i film

Za nami Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Filmowe Psycho-tropy". Na spotkaniu w murach Uniwersytetu SWPS w Katowicach podjęto temat związków psychologii i filmu, które mają bardzo długą historię. czytaj dalej »

opublikowano 17 marca 2015
Kultura › Wydarzenia

Święty Patryk- patron zielonej wyspy

Dziś króluje zielony!

Dzień Świętego Patryka - na ulicach Irlandii króluje zielony kolor. Ludzie biorą udział w paradach i wbrew pozorom bardziej niż "zielone piwo" popularna jest... whiskey! Jak świętują Irlandczycy i co wiedzą nasi studenci na temat tego dnia, o tym w naszym materiale! czytaj dalej »

opublikowano 20 grudnia 2014
Kultura › Wydarzenia

10. odcinek Flesza

Tym razem bardzo na wesoło :)

Marta i Damian w innej odsłonie. Oto 10 odcinek naszego przeglądu wydarzeń i imprez kulturalnych. Na wesoło! czytaj dalej »