Grażyna Torbicka w Multikinie

W ramach cyklu Kocham Kino, katowickie Multikino odwiedziła Grażyna Torbicka. Dziennikarka wcieliła się w rolę prelegenta a zarazem moderatora dyskusji na temat filmu Witaj w Klubie (ang. Dallas Buyers Club).


Widzowie oprócz możliwości obejrzenia premiery filmu, który w tym roku zdobył aż trzy statuetki Oscara, mogli po projekcji dyskutować z Torbicką na temat chociażby roli głównej Matthew McConaughey oraz drugoplanowej Jareda Leto.

 

Nam dziennikarka zdradziła, co sądzi na temat filmu Witaj w Klubie. Musicie to zobaczyć!

mp4:material/Kultura/2014-03-18_torbicka_multikino/torbicka_ready.mp4material/Kultura/2014-03-18_torbicka_multikino/torbicka_ready.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2014/03/torbicka_multikino780

Grażyna Torbicka po raz pierwszy odwiedziła katowickie Multikino. (Zamieść materiał na swojej stronie)

YouTube:

Zobacz również

opublikowano 12 maja 2017
Kultura › Wydarzenia

Filmowe Psycho-tropy

Psychologia i film

Za nami Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Filmowe Psycho-tropy". Na spotkaniu w murach Uniwersytetu SWPS w Katowicach podjęto temat związków psychologii i filmu, które mają bardzo długą historię. czytaj dalej »

opublikowano 17 marca 2015
Kultura › Wydarzenia

Święty Patryk- patron zielonej wyspy

Dziś króluje zielony!

Dzień Świętego Patryka - na ulicach Irlandii króluje zielony kolor. Ludzie biorą udział w paradach i wbrew pozorom bardziej niż "zielone piwo" popularna jest... whiskey! Jak świętują Irlandczycy i co wiedzą nasi studenci na temat tego dnia, o tym w naszym materiale! czytaj dalej »

opublikowano 20 grudnia 2014
Kultura › Wydarzenia

10. odcinek Flesza

Tym razem bardzo na wesoło :)

Marta i Damian w innej odsłonie. Oto 10 odcinek naszego przeglądu wydarzeń i imprez kulturalnych. Na wesoło! czytaj dalej »