HAPPY! Już jest!

Zapraszamy do oglądania naszej wersji teledysku Pharrella Williamsa

Prezentujemy naszą wersję teledysku do piosenki "Happy" Pharrella Williamsa. Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w nagraniu za to, że pokazaliśmy ile jest w nas pozytywnej energii! Jesteście Happy? :)

 

 

mp4:material/us_filmy/2014-01-29_Happy/hepi2.mp4material/us_filmy/2014-01-29_Happy/hepi2.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2014/01/us_happy_2749

Teledysk Uniwersytetu Śląskiego do piosenki "Happy" Pharrella Williamsa. (Zamieść materiał na swojej stronie)

 

Wersja YouTube


Zobacz również

opublikowano 10 października 2014
UŚ › Filmy

O zaburzeniach osobowości

Materiał w ramach akcji "Co Nas Spina"

Zaburzenia osobowości. Czym są? Przeciętnemu Kowalskiemu trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Te schorzenie stara się nakreślić dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 3 października 2014
UŚ › Filmy

O Schizofrenii

Prezentujemy kolejne materiały w ramach akcji "Co Nas Spina?"

Schizofrenia to jedno z tych zaburzeń, które wyjątkowo wyraźnie zmieniają postrzeganie rzeczywistości przez chorego. Jak się objawia i jak sobie z nią radzić - opowiada dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 29 września 2014
UŚ › Filmy

Co Nas Spina? - o depresji

Najbardziej powszechne zaburzenie psychiczne

Depresja jest obecnie najczęściej występującym zaburzeniem psychologicznym. Według WHO co piąty z nas przy najmniej raz w życiu doświadczy epizodu depresyjnego. Zobaczcie dlaczego depresja to tak naprawdę "więzienie umysłu" oraz jak radzić sobie z objawami tej choroby. W naszym materiale psycholog Magdalena Połeć radzi także jak zachowywać się w przypadku myśli samobójczych. czytaj dalej »