"Charytatywna Rapsodia"

Teledysk zrealizowany w szczytnym celu

Grupa Rapsodia, w skład której wchodzą studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego, przygotowała dla Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie specjalny teledysk. Przedsięwzięciu towarzyszyło zaangażowanie wielu osób dobrego serca: Jerzy Stuhr, Artur Barciś, Elżbieta Jędrzejewska i inni opowiadają o tym jak można nieść uśmiech. 

mp4:material/us_filmy/2014-01-21_Zespol_Rapsodia/Zapomniany- tak (i)gramy z rakiem! (VIDEO).mp4material/us_filmy/2014-01-21_Zespol_Rapsodia/Zapomniany- tak (i)gramy z rakiem! (VIDEO).mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2014/01/rapsodia_teledysk_2014740

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

Jerzy Stuhr o swoim udziale w projekcie:

mp4:material/us_filmy/2014-01-21_Jerzy_Stuhr/Zapomniany- odraczamy z Jerzym Stuhrem (VIDEO).mp4material/us_filmy/2014-01-21_Jerzy_Stuhr/Zapomniany- odraczamy z Jerzym Stuhrem (VIDEO).mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2014/01/pomoc_bedac_z_nimi738

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

YouTube:

Zobacz również

opublikowano 10 października 2014
UŚ › Filmy

O zaburzeniach osobowości

Materiał w ramach akcji "Co Nas Spina"

Zaburzenia osobowości. Czym są? Przeciętnemu Kowalskiemu trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Te schorzenie stara się nakreślić dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 3 października 2014
UŚ › Filmy

O Schizofrenii

Prezentujemy kolejne materiały w ramach akcji "Co Nas Spina?"

Schizofrenia to jedno z tych zaburzeń, które wyjątkowo wyraźnie zmieniają postrzeganie rzeczywistości przez chorego. Jak się objawia i jak sobie z nią radzić - opowiada dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 29 września 2014
UŚ › Filmy

Co Nas Spina? - o depresji

Najbardziej powszechne zaburzenie psychiczne

Depresja jest obecnie najczęściej występującym zaburzeniem psychologicznym. Według WHO co piąty z nas przy najmniej raz w życiu doświadczy epizodu depresyjnego. Zobaczcie dlaczego depresja to tak naprawdę "więzienie umysłu" oraz jak radzić sobie z objawami tej choroby. W naszym materiale psycholog Magdalena Połeć radzi także jak zachowywać się w przypadku myśli samobójczych. czytaj dalej »