Wywiad z Moniką Kuszyńską

W ramach "Terenowej Akcji Kreatywnej" w Jaworzu - wyjazdu integracyjnego dla studentów UŚ, ekipa naszej telewizji przeprowadziła warsztaty dziennikarskie, których efektem jest wywiad z Moniką Kuszyńską (byłą wokalistką Varius Manx). Z piosenkarką rozmawiał uczestnik  kursu - Krzysztof Stanek, asystowała Katarzyna Pilawa.

W wywiadzie dowiadujemy się m.in. jak zmienia się świat po wypadku samochodowym oraz w jaki sposób odnaleźć w sobie siłę do życia i miłość. 

 

mp4:material/us_filmy/2013-10-01_wywiad_kuszynska/jaworze_wywiad_monika_kuszynska.mp4material/us_filmy/2013-10-01_wywiad_kuszynska/jaworze_wywiad_monika_kuszynska.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2013/10/wywiad_monika_kuszynska646

(Zamieść materiał na swojej stronie)

 

Zobacz również

opublikowano 10 października 2014
UŚ › Filmy

O zaburzeniach osobowości

Materiał w ramach akcji "Co Nas Spina"

Zaburzenia osobowości. Czym są? Przeciętnemu Kowalskiemu trudno odpowiedzieć na takie pytanie. Te schorzenie stara się nakreślić dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 3 października 2014
UŚ › Filmy

O Schizofrenii

Prezentujemy kolejne materiały w ramach akcji "Co Nas Spina?"

Schizofrenia to jedno z tych zaburzeń, które wyjątkowo wyraźnie zmieniają postrzeganie rzeczywistości przez chorego. Jak się objawia i jak sobie z nią radzić - opowiada dr Kasper Czech. czytaj dalej »

opublikowano 29 września 2014
UŚ › Filmy

Co Nas Spina? - o depresji

Najbardziej powszechne zaburzenie psychiczne

Depresja jest obecnie najczęściej występującym zaburzeniem psychologicznym. Według WHO co piąty z nas przy najmniej raz w życiu doświadczy epizodu depresyjnego. Zobaczcie dlaczego depresja to tak naprawdę "więzienie umysłu" oraz jak radzić sobie z objawami tej choroby. W naszym materiale psycholog Magdalena Połeć radzi także jak zachowywać się w przypadku myśli samobójczych. czytaj dalej »