Pierwsza pomoc dla pierwszaka

Ruszamy z akcją na rzecz nowych studentów :)

Media akademickie Uniwersytetu Śląskiego chcą pomóc studentom pierwszych lat studiów w sprawnym odnalezieniu się w realiach naszej Uczelni. Wiemy, że początki mogą być trudne i właśnie dlatego pokażemy Wam czym tak naprawdę studia różnią się od szkoły średniej, rozwiejemy też inne dręczące Was wątpliwości.

Dziennikarze mediów akademickich (Telewizji internetowej UŚ TV, Studenckiego Radia Egida, Magazynu Suplement oraz Portalu internetowego Więc Jestem) odpowiedzą na wasze pytania i wątpliwości!

Na pytania czekamy na profilach Facebookowych UŚ TV, Egidy, Suplementu i Więc Jestem, a także pod adresem mailowym telewizja@us.edu.pl. Możecie je zadawać do 27 października. 

Po 15 listopada na stronach internetowych Mediów Akademickich znajdziecie odpowiedzi, które ułożą się w Leksykon Pierwszej Pomocy dla Pierwszaka.

Zobacz również

opublikowano 10 października 2017
UŚ › Wiadomości

Dni adaptacyjne dla pierwszorocznych

Witamy na UŚ!

Jak co roku studenci pierwszego roku mogą liczyć na pomoc naszych pracowników! Podczas dni adaptacyjnych mogli dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze dotyczącego studiów. czytaj dalej »

opublikowano 26 czerwca 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, czerwiec 2017

Ostatnie Informacje UŚ TV przed wakacyjną przerwą

Wszystko co najważniejsze na UŚ w Informacjach! czytaj dalej »

opublikowano 8 maja 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, maj 2017

Pierwsze majowe Informacje UŚ TV

Jacek Wolnarek przedstawi najważniejsze informacje tego tygodnia! czytaj dalej »