Męskie Granie... pełne kobiet

Zobacz naszą relację z koncertu w chorzowskiej Sztygarce

Ruszyła kolejna odsłona muzycznej trasy koncertowej Męskie Granie. Nasza ekipa pojawiła się na koncercie, który odbył się 20 lipca na terenie chorzowskiej Sztygarki. Okazało się, że na przekór nazwie cyklu, zarówno na scenie jak i pod nią przeważały panie. 

 

mp4:material/Kultura/2013-07-24_meskie_granie/meskie_granie_relacja.mp4material/Kultura/2013-07-24_meskie_granie/meskie_granie_relacja.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2013/07/meskie_granie_chorzow_2013627

(Zamieść materiał na swojej stronie)

Zobacz również

opublikowano 12 maja 2017
Kultura › Wydarzenia

Filmowe Psycho-tropy

Psychologia i film

Za nami Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Filmowe Psycho-tropy". Na spotkaniu w murach Uniwersytetu SWPS w Katowicach podjęto temat związków psychologii i filmu, które mają bardzo długą historię. czytaj dalej »

opublikowano 17 marca 2015
Kultura › Wydarzenia

Święty Patryk- patron zielonej wyspy

Dziś króluje zielony!

Dzień Świętego Patryka - na ulicach Irlandii króluje zielony kolor. Ludzie biorą udział w paradach i wbrew pozorom bardziej niż "zielone piwo" popularna jest... whiskey! Jak świętują Irlandczycy i co wiedzą nasi studenci na temat tego dnia, o tym w naszym materiale! czytaj dalej »

opublikowano 20 grudnia 2014
Kultura › Wydarzenia

10. odcinek Flesza

Tym razem bardzo na wesoło :)

Marta i Damian w innej odsłonie. Oto 10 odcinek naszego przeglądu wydarzeń i imprez kulturalnych. Na wesoło! czytaj dalej »