Mega Club gościł Woodstock

Eliminacje do XIX edycji Kostrzyńskiego Festiwalu

W zeszłym tygodniu (16 czerwca) zakończyły się eliminacje do Przystanku Woodstock w katowickim Mega Clubie. Decyzją jury, w którego skład weszli: Jurek Owsiak, Gosia Kaczmarek, Andrzej Puczyński, Tomasz Kasprzyk i Krzysztof Dobies, na Dużej Scenie Przystanku Woodstock zagrają Chassis, Clock Machine, Offensywa, The Toobes oraz Ametria. W naszym materiale Jurek Owsiak opowiada o tym, dlaczego warto w tym roku pojawić się na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, który odbędzie się jak co roku na przełomie lipca/sierpnia w Kostrzynie.

 

mp4:material/Kultura/2013-06-21_woodstock/woodstock_eliminacje.mp4material/Kultura/2013-06-21_woodstock/woodstock_eliminacje.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2013/06/woodstock_mega_eliminacje605

Już niedługo rusza XIX edycja "najpiękniejszego festiwalu świata" - eliminacje do tegorocznego Woodstock odbyły się w katowickim Mega Clubie. (Zamieść materiał na swojej stronie)

Zobacz również

opublikowano 12 maja 2017
Kultura › Wydarzenia

Filmowe Psycho-tropy

Psychologia i film

Za nami Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Filmowe Psycho-tropy". Na spotkaniu w murach Uniwersytetu SWPS w Katowicach podjęto temat związków psychologii i filmu, które mają bardzo długą historię. czytaj dalej »

opublikowano 17 marca 2015
Kultura › Wydarzenia

Święty Patryk- patron zielonej wyspy

Dziś króluje zielony!

Dzień Świętego Patryka - na ulicach Irlandii króluje zielony kolor. Ludzie biorą udział w paradach i wbrew pozorom bardziej niż "zielone piwo" popularna jest... whiskey! Jak świętują Irlandczycy i co wiedzą nasi studenci na temat tego dnia, o tym w naszym materiale! czytaj dalej »

opublikowano 20 grudnia 2014
Kultura › Wydarzenia

10. odcinek Flesza

Tym razem bardzo na wesoło :)

Marta i Damian w innej odsłonie. Oto 10 odcinek naszego przeglądu wydarzeń i imprez kulturalnych. Na wesoło! czytaj dalej »