Dni NCN na Śląsku - 8 i 9 maja

Dowiedz się jak zdobywać pieniądze na badania

8 i 9 maja Uniwersytet Śląski wraz z innymi uczelniami regionu zaprasza na Dni Narodowego Centrum Nauki. W trakcie warsztatów i spotkań będzie można dowiedzieć się między innymi w jaki sposób pozyskiwać pieniądze na granty badawcze. Wczoraj UŚ TV przeprowadziła transmisję z seminarium pt. "Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce" - nagranie wkrótce będzie dostępne na naszej stronie.

 

Pełny program Dni NCN na Śląsku można znaleźć na stronie poświęconej wydarzeniu. Transmisję online będzie można oglądać tutaj.

 

mp4:material/us_wydarzenia/2013-04-22_dni_ncn/ncn2.mp4material/us_wydarzenia/2013-04-22_dni_ncn/ncn2.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2013/04/dni_ncn567

Już 8 i 9 maja na Śląsku odbędą się dni Narodowego Centrum Nauki. Serdecznie zapraszamy! (Zamieść materiał na swojej stronie)

 

Zobacz również

opublikowano 10 października 2017
UŚ › Wiadomości

Dni adaptacyjne dla pierwszorocznych

Witamy na UŚ!

Jak co roku studenci pierwszego roku mogą liczyć na pomoc naszych pracowników! Podczas dni adaptacyjnych mogli dowiedzieć się wszystkiego co najważniejsze dotyczącego studiów. czytaj dalej »

opublikowano 26 czerwca 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, czerwiec 2017

Ostatnie Informacje UŚ TV przed wakacyjną przerwą

Wszystko co najważniejsze na UŚ w Informacjach! czytaj dalej »

opublikowano 8 maja 2017
UŚ › Wiadomości

Informacje UŚ TV - wydanie pierwsze, maj 2017

Pierwsze majowe Informacje UŚ TV

Jacek Wolnarek przedstawi najważniejsze informacje tego tygodnia! czytaj dalej »