Pink Floyd z Australii odwiedziło Katowice

Relacja z koncertu i wywiad

22 stycznia w katowickim Spodku wystąpiła grupa The Australian Pink Floyd Show, określana jako najlepszy zespół coverujący utwory Pink Floyd. Przygotowaliśmy dla was wywiad z muzykami TAPFS - Colinem Wilsonem i Jasonem Sawfordem, a także fragmenty ich niedzielnego koncertu.

 

Dowiedz się, które utwory Pink Floyd muzycy uważają za najtrudniejsze i jaki ich zdaniem jest wpływ muzyki zespołu na kulturę popularną. 

 

mp4:material/Kultura/2012-01-09_tapfs2012/tapfs_koncert_wywiad.mp4material/Kultura/2012-01-09_tapfs2012/tapfs_koncert_wywiad.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2012/01/tapfs_w_spodku_wywiad_relacja237

(Zamieść materiał na swojej stronie)

Zobacz również

opublikowano 12 maja 2017
Kultura › Wydarzenia

Filmowe Psycho-tropy

Psychologia i film

Za nami Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Filmowe Psycho-tropy". Na spotkaniu w murach Uniwersytetu SWPS w Katowicach podjęto temat związków psychologii i filmu, które mają bardzo długą historię. czytaj dalej »

opublikowano 17 marca 2015
Kultura › Wydarzenia

Święty Patryk- patron zielonej wyspy

Dziś króluje zielony!

Dzień Świętego Patryka - na ulicach Irlandii króluje zielony kolor. Ludzie biorą udział w paradach i wbrew pozorom bardziej niż "zielone piwo" popularna jest... whiskey! Jak świętują Irlandczycy i co wiedzą nasi studenci na temat tego dnia, o tym w naszym materiale! czytaj dalej »

opublikowano 20 grudnia 2014
Kultura › Wydarzenia

10. odcinek Flesza

Tym razem bardzo na wesoło :)

Marta i Damian w innej odsłonie. Oto 10 odcinek naszego przeglądu wydarzeń i imprez kulturalnych. Na wesoło! czytaj dalej »