Zobacz jak wygląda CINiBA

Zobacz nową bibliotekę UŚ i UE

Kiedy zostanie oddane do użytkowania, CINiBA będzie jedną z najnowocześniejszych bibliotek w kraju - zostanie wyposażone m.in. w system automatycznego wypożyczania i zwrotu książek, czy w specjalne pomieszczenia do pracy indywidualnej. Zobacz jak będzie wyglądała nowa biblioteka - na wycieczkę po CINiBA zaprasza prof. UŚ dr hab. Dariusz Pawelec.

 

Zobacz też informację o przekazaniu budynku przez wykonawcę projektu.

Więcej informacji o projekcie CINiBA znajdziesz tutaj.

 


 

mp4:material/us_ouczelni/ciniba/ciniba_pawelec_3.mp4material/us_ouczelni/ciniba/ciniba_pawelec_3.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2011/10/zobacz_nowa_biblioteke100

Po gmachu Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej oprowadza nas prof. Dariusz Pawelec, dyrektor CINiBA. Zobacz jak będzie wyglądała jedna z najnowocześniejszych bibliotek w kraju. (Zamieść materiał na swojej stronie)

Zobacz również

opublikowano 8 lutego 2017
UŚ › O Uczelni
opublikowano 16 czerwca 2016
UŚ › O Uczelni

Ratujmy Puszczę Białowieską

Czy Puszcza Białowieska, nasz największy skarb przyrodniczy, podziwiany w całym świecie, przetrwa, czy stanie się kolejnym lasem gospodarczym? czytaj dalej »

opublikowano 15 czerwca 2016
UŚ › O Uczelni

"CO NAS SPINA" edycja 4.

Studencie zadbaj o swoją psychikę!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji kampanii "Co Nas Spina?"! W trakcie tej edycji będziecie mogli ponownie zadbać o wasze zdrowie psychiczne a także dobrze się bawić! czytaj dalej »