Masz problem - skorzystaj z pomocy rzecznika

Rzecznik praw studenta i doktoranta zaprasza

Rzecznik praw studenta i doktoranta działa na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach od roku akademickiego 2010/2011. Z jego pomocy mogą korzystać wszyscy, którzy potrzebują wsparcia, pośrednictwa i mediacji w kwestiach związanych z funkcjonowaniem w ramach Uczelni.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem informującym o pracy Rzecznika!

mp4:material/us_ouczelni/rzecznik1.mp4material/us_ouczelni/rzecznik1.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2011/08/rpsid28

Rzecznik Praw Studenta i Doktoranta zaprasza do swojego biura, które mieści się w budynku przy ulicy Bankowej 12A (wejście od strony Wydawnictwa UŚ). (Zamieść materiał na swojej stronie)

Rzecznik praw studenta i doktoranta ma swoje biuro w budynku przy ul. Bankowej 12B. Zapraszamy do kontaktu!