Centrum Obsługi Studenta zaprasza

COS zapewnia pomoc wszystkim studentom, doktorantom i absolwentom UŚ

Centrum Obsługi Studenta to agenda Unwiersytetu Śląskiego, która zapewnia szeroko rozumianą pomoc wszystkim studentom, doktorantom i absolwentom. W ramach COS działają: Biuro Karier, Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych, Biuro Wsparcia Studenta. Zainteresowani mogą także skorzystać z pomocy psychologicznej. Więcej informacji na temat COS znajduje się na stronie internetowej www.student.us.edu.pl. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami filmowymi przedstawiającymi ofertę Centrum.

 

Centrum Obsługi Studenta zaprasza!

mp4:material/us_ouczelni/cos_basia_1_2.mp4material/us_ouczelni/cos_basia_1_2.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2011/08/cos24

Centrum Obsługi Studenta zaprasza. Zobacz jakiej pomocy może oczekiwać każdy student Uniwersytetu Śląskiego. (Zamieść materiał na swojej stronie)

Centrum Obsługi Studenta: Pomoc psychologiczna

mp4:material/us_ouczelni/cos_justyna_3_2.mp4material/us_ouczelni/cos_justyna_3_2.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2011/08/cos_psycholog26

Pomoc psychologiczna jest istotnym elementem wsparcia udzielanego studentom przez Uczelnię. Rozmowy z psychologiem pozwalają na bardziej obiektywne spojrzenie na swoje problemy. (Zamieść materiał na swojej stronie)

Centrum Obsługi Studenta: Biuro Karier

mp4:material/us_ouczelni/cos_gosia1.mp4material/us_ouczelni/cos_gosia1.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2011/08/cos_bk25

Korzystanie z doradztwa zawodowego przy planowaniu ścieżki kariery jest doskonałym sposobem na odnalezienie swojego miejsca na rynku pracy. (Zamieść materiał na swojej stronie)

Zobacz również

opublikowano 2 października 2017
UŚ › O Uczelni
opublikowano 8 lutego 2017
UŚ › O Uczelni
opublikowano 16 czerwca 2016
UŚ › O Uczelni

Ratujmy Puszczę Białowieską

Czy Puszcza Białowieska, nasz największy skarb przyrodniczy, podziwiany w całym świecie, przetrwa, czy stanie się kolejnym lasem gospodarczym? czytaj dalej »