Urodziny UŚ

8 czerwca UŚ skończył 43 lata

Podczas urodzinowego spotkania uczestnicy wspólnie zaśpiewali tradycyjne „Sto lat”, a następnie tę piosenkę w swoich ojczystych językach wykonali studenci z Chin, Gruzji i Kazachstanu. Uroczystość uświetnił także występ tajemniczej Marilyn Monroe oraz prezenty urodzinowe, wspólne krojenie tortu i poczęstunek dla gości.

mp4:material/Urodziny US_4.mp4material/Urodziny US_4.mp4http://telewizja.us.edu.pl/material/2011/07/urodziny_us2

(Zamieść materiał na swojej stronie)

Zobacz również

opublikowano 25 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Wyróżnienia JM Rektora

Dla najlepszych studentów i doktorantów rozdane

7 czerwca w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Wyróżnień Jego Magnificencji Rektora UŚ dla najlepszych studentów i doktorantów, a także rozstrzygnięcie plebiscytu na Studenta/Doktoranta Roku, który wygrała Joanna Zwierzyńska z Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii. czytaj dalej »

opublikowano 19 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Ławka Uniwersytetu Śląskiego w Parku Śląskim

"Naturalnie - Uniwersytet Śląski!"

Park Śląski to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. Władze Parku Śląskiego zorganizowały akcję "Przygarnij ławkę ", w której wziął udział Uniwersytet Śląski w Katowicach! czytaj dalej »

opublikowano 7 lipca 2017
UŚ › Wydarzenia

Egzaminacyjny stres - jak sobie z nim radzić?

Poprawki...dopiero po wakacjach ;)

Większość studentów sesję ma już za sobą. Jednak są też tacy, którzy egzaminy będą zdawać także we wrześniu. To podwójny stres, z którym trzeba się uporać. Jak to zrobić? Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału, w którym dowiecie się jak pokonać stres towarzyszący egzaminom. czytaj dalej »